ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Maszyneria na Facebooku

Skontaktuj się ze mną:

+48 664 464 565

Kursy krawieckie

Kursy odbywają się w pracowni na warszawskiej Ochocie. Zależy mi na bezpośrednim kontakcie z uczniami, dlatego preferuję zajęcia indywidualne lub w niewielkich grupach. Pracownia jest w pełni wyposażona, nie ma potrzeby przynoszenia własnych akcesoriów krawieckich. Do dyspozycji są również materiały do ćwiczeń i odszyć próbnych oraz dodatki w podstawowych kolorach (gumy, guziki, zamki itp.). Jedyne, czego potrzebujesz to własny materiał do realizacji projektu.

 

Sama/sam ustalasz program kursu, dzięki czemu możemy skupić się tylko na tym, czego potrzebujesz lub przećwiczyć to, co sprawia Ci trudność. Terminy zajęć również dostosowane są do Ciebie.

 

Na konsultacje zapraszam również projektantów mody stawiających pierwsze kroki w branży. Jeśli masz głowę pełną pomysłów i chęć powołania do życia własnej marki, ale nie wiesz jak to "ugryźć" od strony praktycznej - Maszyneria jest dla Ciebie. Pomogę stworzyć kolekcję, dobrać materiały i dodatki, przygotować dokumentację dla szwalni, przeprowadzić kontrolę jakości. Poprowadzę Cię za rękę, służąc wiedzą i doświadczeniem.

Wstęp do konstrukcji odzieży damskiej

Poniedziałki i środy

10:00 - 13:15 lub 17:30 - 20:30

 

Kurs konstrukcji odzieży damskiej, obejmujący najważniejsze zasady projektowania i konstruowania ubrań.

więcej informacji

KWIECIEŃ

MAJ

Konstrukcja odzieży damskiej - spódnice

Kurs weekendowy, soboty 12.05 oraz 19.05

 

Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby narysować wykrój dowolnego fasonu spódnicy. I to na miarę!

więcej informacji

Zapisz się

Galeria prac

MASZYNERIA to miejsce dla pasjonatów mody, którzy chcieliby nie tylko ją podziwiać, ale też tworzyć. Staram się, by prowadzone przeze mnie kursy krawieckie nie polegały jedynie na pokazywaniu technik i ćwiczeniu równego cięcia i szycia, choć to też jest ważne. Pragnę przede wszystkim inspirować, pomagać w zrealizowaniu Twojej wizji, często bardzo ulotnej, tak by nabrała kształtów i stała się rzeczywistym odbiciem Twojego stylu. Ubraniem, które w pełni wyrazi Ciebie, twoją kreatywność i które będziesz nosić z dumą. 

 

Podczas zajęć rzadko korzystamy z gotowych wykrojów. Zależy mi na tym, żeby tworzyć, a nie odtwarzać, zachęcam więc kursantów i kursantki do nauki konstrukcji odzieży. Umiejętność ta daje ogromne możliwości oraz twórczą wolność. Dzięki samodzielnemu narysowaniu formy na miarę, ubrania wykonane podczas zajęć są nie tylko idealnie dopasowane do sylwetki, ale też całkowicie unikatowe. Stają się Twoją drugą skórą, zarówno pod względem odwzorowania kształtu ciała, jak i poprzez wyrażenie Twojej osobowości.

Kontakt:

ul. Księcia Trojdena 11 lok. 107

tel.: 664 464 565

e-mail: kontakt@maszyneria.waw.pl

Photo credit: Foter.com