ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Maszyneria na Facebooku

Skontaktuj się ze mną:

+48 664 464 565

Krawiectwo miarowe damskie - 5 kroków do wymarzonej kreacji

Krok 1

 

Zaczynamy od spotkania, na którym z Twojej wizji stworzymy szczegółowy projekt. Możesz przynieść ze sobą rysunek, kompilację zdjęć albo po prostu opisać mi wymarzoną kreację. Na tym etapie zdejmuję też miarę, żeby skonstruować formę idealnie dopasowaną do Twojej sylwetki. Robię wycenę realizacji projektu.

Krok 2

 

Po pierwszym spotkaniu przystępuję do rysowania i modelowania formy odzieżowej według Twoich wymiarów. Następnie szyję model próbny z bawełnianego płótna lub tańszego odpowiednika materiału docelowego i zapraszam Cię na pierwszą przymiarkę. Dzięki wersji próbnej możesz sprawdzić, czy dany fason Ci odpowiada i czy projekt jest zgodny z Twoim wyobrażeniem. Na tym etapie możemy w nim jeszcze wprowadzić dowolne zmiany.

Krok 3

 

Kiedy projekt mamy już dopracowany, kolejnym krokiem jest wybór i zakup materiału oraz wszelkich ozdobnych dodatków: guzików, zamków w odpowiednim kolorze. W tym celu wybieramy się razem do sklepu. Ten etap jest bardzo ważny – odpowiednio dobrany materiał wpływa na charakter całego ubioru.

Krok 4

 

Mając materiał mogę zabrać się do szycia modelu docelowego. W połowie tego procesu zapraszam Cię do pracowni na przymiarkę. Wtedy upinamy długości spódnic, rękawów i nogawek, precyzujemy detale. Przy bardziej skomplikowanych projektach przymiarkę należy rozłożyć na dwa spotkania.

Krok 5

 

Projekt zrealizowany! Możesz założyć gotową kreację i zabrać ją do domu.

Napisz do mnie lub zadzwoń, żeby umówić się na pierwsze spotkanie!

Kontakt:

ul. Księcia Trojdena 11 lok. 107

tel.: 664 464 565

e-mail: kontakt@maszyneria.waw.pl

Photo credit: Foter.com