ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Maszyneria na Facebooku

Skontaktuj się ze mną:

+48 664 464 565

Konstrukcja odzieży damskiej

Projekt i forma

 

Dostarczasz swój projekt – szkic, zdjęcia, dokładny opis – i na jego podstawie robię formę. Szyję model próbny (bez wykończeń, z roboczego materiału), dzięki czemu masz szansę obejrzeć swój projekt „na żywo” i nanieść na niego ewentualne poprawki. Nanoszę je na formę, dopracowuję ją i gotowe! Szablon możesz otrzymać w formie papierowej, na kartonie lub w formie elektronicznej, w postaci pliku PDF.

Stopniowanie

 

Oferuję także usługę stopniowania szablonów do różnych rozmiarów. Sama/sam wybierasz, które rozmiary są Ci potrzebne – od XXS do XXXL.

Współpracuję zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi. Pomagam początkującym projektantom w stworzeniu pierwszej kolekcji, doświadczonym firmom zapewniam usługi na najwyższym poziomie. Tworzę też formy dla szyjących hobbystów, którzy nie zadowalają się wykrojami ogólnie dostępnymi na rynku i potrzebują szablonów zrobionych na podstawie własnego projektu oraz dopasowanych idealnie do ich sylwetki.

 

Każdy projekt wyceniam indywidualnie, na podstawie stopnia skomplikowania konstrukcji i liczby detali. Cena zależy także od tego czy chcesz zrobić formę dla konkretnej sylwetki czy według tabeli rozmiarów, na użytek własny czy komercyjny, w wersji papierowej czy elektronicznej itd.

 

Odszywanie prototypów i opis produkcji

 

Jeżeli chcesz rozpocząć produkcję własnej kolekcji, uszyję dla Ciebie prototyp każdej sylwetki, który wyślesz do szwalni jako model bazowy. Mogę też stworzyć szczegółowy opis produkcji, określić etapy szycia, sposoby wykończeń, rozrysować węzły technologiczne.

Zapraszam do współpracy! Skontaktuj się ze mną, żeby ustalić szczegóły.

Kontakt:

ul. Księcia Trojdena 11 lok. 107

tel.: 664 464 565

e-mail: kontakt@maszyneria.waw.pl

Photo credit: Foter.com